100 thoughts on “EWELONA OSTRO O GODLEWSKIEJ PO KONFERENCJI FAME MMA 5!!!

 1. 8:14 jak można tak wyglądac … ona ma dzieci wspólczuje mamy babochłopa .. ale beda mieli jazdy w szkole 😂

 2. na początku myślałem ze ta Monika to jakiś patus pokroju właśnie tej Godlewskiej i Ewelony ale wydaje się OK.

 3. Ładujcie do mercedesa darmowe kanapki, cóż za dziecinada z ich strony, mam nadzieję że to tylko zrobili, bo widzieli kamerę i chcieli coś w ich mniemaniu śmiesznego zrobić.

 4. Tutaj widac że kruszwil, kubanczyk i kamerzysta poza kamerą są naprawdę spoko ludzmi. Szkoda jednak, że tak rzadko to widac

 5. Bardzo ładnie Boxdilu, prowadzić galę Fame MMA i w outrze puszczać piosenkę traktującej o kokainie. Brawo Michałek, jak zwykle wyczucie smaku! Zdrowy tryb życia pamiętajcie xD

 6. amurat godlewska to 10 klas wyzej niz ten pustak ewelona ja pierdole teksty jak z gimnazjum zaprasza jakiegos babo chlopa co sie napina obrzydliwego pusty dzban

 7. Dlaczego lewica promuje gender i działaczy LGBT? Chce wprowadzić terror. Tak, terror. Likwidacja wolności słowa. Więzienie za najdrobniejszą krytykę zboczeńców.
  Dawniej lewica wprowadzała terror pod pozorem obrony robotników i chłopów.
  Kto nie miał spracowanych rąk (np. osoba nauki czy sztuki) mogła zostać zamordowana na ulicy, bo tak zawyrokował taki a taki komisarz. Terror miał zdusić wszeli opór społeczeństwa, by komuniści mogli bez przeszkód realizować swoją chorą wizję.

  To samo pojawia się dzisiaj. Na naszych oczach. Oto właśnie teraz, gdy czytasz te słowa, europejska lewica kształtuje prawa, które każdego z nas umieści w więzieniu za to, że wyraziliśmy swoje zdanie, swoją opinię.
  I znowu ten sam schemat. Potrzebny jest pretekst dla wprowadzenia aparatu terroru, jaki zlikwiduje wszelki opór społeczny.
  Tzw. mowa nienawiści, brak tolerancji, homofobia itd. to jedynie pretekst, aby usprawiedliwić objęcie terrorem całych społeczeństw. To dzieje się także w naszej ojczyźnie, Polsce.

  Jak to wygląda w praktyce?

  Nie wydrukujesz ulotki LGBT? Do więzienia. Bowiem dopuściłeś się dyskryminacji mniejszości seksualnych. Stanąłeś na drodze do realizacji ich praw.

  Sprzeciwiasz się adopcji dzieci przez zboczeńców? Do wiezienia. Bowiem dopuściłeś się dyskryminacji mniejszości seksualnych. Stanąłeś na drodze do realizacji ich praw.

  Sprzeciwiasz się pochodom LGBT, gdzie ocean niemalże nagich zboczeńców przemierza ulice deprawując swoim widokiem dzieci, jakie na tą obrzydliwość patrzą? Do wiezienia. Bowiem dopuściłeś się dyskryminacji mniejszości seksualnych. Stanąłeś na drodze do realizacji ich praw.

  Dopuściłeś się komentarza w sieci, pisząc prawdę, że homoseksualizm to dewiacja i zboczenie, bo odbyt nie służy do kopulacji, ale wydalania kału? Do więzienia. Bowiem dopuściłeś się mowy nienawiści.

  Podałeś fakt, iż homoseksualuści mają średnio kilkuset partnerów, a wirus HIV wśród nich to istna plaga? Do wiezienia. Bowiem dopuściłeś się mowy nienawiści.

  I tak mijają lata, kolejne to więzienia zapełniają się osobami o prawicowych poglądach.
  Ludzi, których jedyną "zbrodnią" było napisanie prawdy w sieci czy sprzeciw wyrażony na ulicy. Reszta społeczeństwa, także prawicowego, milczy. Nie zabiera głosu, nie decyduje się na działanie z obawy przed więzieniem. Wszyscy inni są już tylko widzami, biernymi obserwatorami, którym media wmówią każdą bzdurę. Normą będą relacje medialne, iż zatrzymano wyjątkowego nienawistnika, który zdobył się na wyżyny mowy nienawiści wobec osoby homoseksualnej, spokojnie i kulturalnie wyrażając swoją opinię, iż oddawanie w ich ręce dzieci to zbrodnia, bo zrobią z niego zboczeńca, jakimi są oni sami. Artykuł w gazecie szczegółowo opisze poruszenie sędziny, która nie mogła wydać innego wyroku jak kilkunastu lat więzienia.

  Aparat terroru działa w pełni. Jego powstawanie na gruncie prawa rysowało się powoli, na tyle, iż społeczeństwo nie potrafiło dostrzec zagrożenia.

  Lewica osiągnęła sukces, bowiem społeczeństwo, wówczas, gdy można było protestować, dać odpór jej planom, gdy jeszcze prawodawstwo umożliwiające terror nie było aktywne, pozostało bierne.

  Uświadamiajmy społeczeństwo. Czyniąc to, ratujemy samych siebie. Będąc biernymi, jedynie widzami, zapewniamy dla siebie koszmarną przyszłość. Dziś potrzeba jedynie odwagi cywilnej.

 8. Ja , Boxdel taki kozak nie dojrze że ma na nazwisko Baron to jeszcze w fame mma jest Wielkim WŁODARZEM ale to dumnie brzmi

 9. Wypominanie jednej dziewczyny sztuczności drugiej dziewczyny powinien puentować mem dwoch spidermanow wskazujących na siebie palcem

 10. Co by ta Ewelina nie mówiła i nie robiła, ja mam przed oczami ćwoka z początków jej 'kariery', jak naklejała 5 warstw pasków rzęs i jeszcze tępogłów to tuszował 🤭🙈 Człowiek że wsi wyjdzie wieś z człowieka nigdy 😂 P. S nie mam nic do ludzi ze wsi, szanuję 😊

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *